next125 breidt zijn internationale netwerk van Concept Stores uit met een nieuwe vestiging in het Ierse Waterford. De showroom is geopend door Evoke Kitchens, een handelspartner waarmee het keukenmerk al jarenlang samenwerkt. Op circa 250 m² krijgen bezoekers een beeld van de actuele collectie, met volop aandacht voor materialen, architectuur en functionaliteit.
In de nieuwe Concept Store zijn zes keukenconcepten verdeeld over tien afzonderlijk ingerichte designruimtes. De showroom is zo ontworpen dat bezoekers niet meteen alles in één oogopslag zien. Tijdens de route door de verschillende ruimtes komen telkens nieuwe opstellingen en details in beeld. Zo krijgen bezoekers de gelegenheid om de keukens en de gebruikte materialen van dichtbij te bekijken.
Bij de inrichting van de showroom is uitgegaan van de ontwerpprincipes van Bauhaus, die ook een belangrijke rol spelen binnen next125. Verhoudingen, materialen en functionaliteit bepalen de inrichting van de verschillende ruimtes. Fineer, keramische oppervlakken en glaselementen laten zien welke mogelijkheden de collectie biedt. Ook zijn er verschillende nieuwe producten en ontwerpconcepten te zien die next125 eerder dit jaar tijdens EuroCucina 2026 in Milaan presenteerde.
Een van de getoonde keukenopstellingen combineert warme fronten in Cognac met een eiland in eiken elegant bianco licht. De nieuwe aanbouwtafel in druppelvorm sluit aan op het eiland en biedt een plek om aan te zitten. Daarnaast is het nieuwe next125 pocketdeursysteem voor bovenkasten in de showroom opgenomen. Ook de indeling zelf bevat bijzondere details. Achter twee naar binnen draaiende deuren bevindt zich extra opbergruimte. Tegelijkertijd geven deze deuren toegang tot een volgende tentoonstellingsruimte. Daarmee is de manier waarop bezoekers zich door de showroom bewegen onderdeel van het ontwerp.
De opening in Waterford komt voort uit de samenwerking tussen next125 en Evoke Kitchens. Deze Ierse keukenspecialist werkt sinds 2017 samen met Schüller en next125. Voor de nieuwe showroom is het internationale Concept Store concept van next125 gecombineerd met de kennis die Evoke Kitchens heeft van de Ierse markt. ‘next125 Waterford combineert een internationale merkomgeving met de kennis, ervaring en persoonlijke relaties van een gevestigd lokaal bedrijf. We zijn zeer verheugd om deze volgende stap samen te zetten en de Concept Store-beleving naar Ierland te brengen’, zegt Robert Kettenbach, Global Brand Director van next125.
Met de opening in Waterford zet next125 een volgende stap in de uitbreiding van zijn internationale winkelnetwerk. Het merk beschikt inmiddels over 14 gevestigde Concept Stores in Duitsland, Oostenrijk, Groot-Brittannië en China. Ook staan er nieuwe locaties op de planning. Met deze winkels wil next125 zijn collectie en ontwerpfilosofie op een herkenbare manier presenteren. De vestiging in Waterford is de eerste Concept Store van het merk in Ierland en brengt het internationale showroomconcept samen met de lokale expertise van Evoke Kitchens.
Kijk voor meer informatie op de website van next125.
Fotocredit: leonmurphy.com
Vul uw gegevens in en druk op aanmelden. Wij houden u dan op de hoogte via onze nieuwsbrief.